Тінь у дзеркалі 978-617-679-076-1 - купить в книжном магазине TopBooks

Мы перезвоним Вам и уточним все детали

Вход    |    Регистрация
Книжный интернет магазин
+38 (093) 516 4008
О магазине | Оплата | Доставка | Контакты | Новости | Рейтинг книг | Авторы


Последние отзывы


Ехидные мысли без цензуры
Смел и остроумен Сергей Карамов! Прекрасный писатель-...
Животные. Раскраска-антистресс
а роскраска качиствинная
Так уж суждено….
Прочитала книгу. Очень хорошая! Узнала и кто автор....

Тінь у дзеркалі

Фото книги Тінь у дзеркалі
ISBN: 978-617-679-076-1
Код-книги: 663472
Формат: 130х165 мм форматы книжных изданий
Издательство: Видавництво Старого Лева
Год издания: 2014
Язык: український
Серия: Поезія
Кол.страниц: 160
Переплет: Тверда палітурка

Цена: 43 грн

Купить

Купить в 1 клик

Описание от издателя

Отзывы

Описание книги Катерина Міхаліцина - Тінь у дзеркалі

«Видавництво Старого Лева» оприлюднило вірші Катерини Міхаліциної новою збіркою «Тінь у дзеркалі». Збірка нова, а от багато віршів уже поширювалося в інтернеті, було прочитано в книгарнях чи на поетичних турнірах і навіть відбулася попередня презентація книги, яка проходила останні «бар’єри» перед поліграфічним втіленням.
Що ж таке нове явила нам Катерина Міхаліцина в ошатній збірці, ніжно проілюстованій Алєною Семчишин? Любов. Свою любов до всього світу. Любов під знаком втрати, бо ж усе, що падає і гине, не може бути оспіване напруженим форте – тут все піано. Любов має свої природні цикли, у ній весна переходить літом до осені і завершується зимою. Тут змінюються ритми в узвичаєній формі і набігають часом рими у верлібри. Проте в сумі-печалі немає трагічної невідворотності, бо ж авторкиня сама сприймає круогобіг життя-нежиття за процес неперервний, відтворюваний природою в кожному новому циклі.
Це поезія того–що–є–довкола. Імпресіоністичні засади зображення знайомого, а тому рідного й дорогого, навколишнього світу виявляються в зримих звичних оболонках, проте вони наповнені таким несподіваним змістом, аж дух перехоплює, а на вустах лишається смак прив’ялої трави, перестиглої сливи, осіннього дощу.
Катерині Міхаліциної дуже легко вдається залучити читача, не будь-якого, звісно, а прихильника поезії, до свого образного мовлення, бо  не намагається його подивувати чи вразити: вона змальовує бачене чи уявлене в простих барвах і без лексичної хвацькості.
 
Ілюстрації: Алєна Семчишин