Джоанна Басфорд Dzhoanna Basford - лучшие книги писателя, фото и биография в интернет-магазине – TopBooks

Мы перезвоним Вам и уточним все деталиПоследние отзывы


NOFX. Ванна с гепатитом и другие истории
Спасибо за оперативную доставку, быстрее чем обещали....

Смел и остроумен Сергей Карамов! Прекрасный писатель-...
Животные. Раскраска-антистресс
а роскраска качиствинная
> > Джоанна Басфорд

Джоанна Басфорд

Джоанна Басфорд
Шотландський ілюстратор Джоанна Басфорд (англ. Johanna Basford) росла на рибній фермі в Шотландії, в даний час живе в Лондоні.
Джоанна закінчила Jordanstone College of Art and Design в Данді, дипломований художник по тканинах. Басфорд проголошує себе «ink evangelist who prefers pens and pencils to pixels».
Джерелом натхнення для багатьох її робіт є флора і фауна графства Абердін, в якому вона росла. Вона працює на стику декількох дисциплін, створюючи різні дизайни поверхонь для всього: для пивних пляшок, шпалер, кераміки, обкладинок альбомів, навіть шкіри людини. Серед її клієнтів такі компанії, як Johnson and Johnson, BBC, Hallmark і багато інших.
Непоганим прикладом приголомшливого комерційного успіху одного з напрямків її робіт - розмальовок - може служити англійська книга «Таємний сад: полювання за скарбами і книга розмальовок» Джоани Басфорд (Secret Garden: An Inky Treasure Hunt and Coloring Book by Johanna Basford). Французький видавничий дім Marabout додав на обкладинку магічне слово «проти стресів» і продав в кілька разів більше екземплярів цієї книги, ніж її продано у Великобританії.