Ганс Крістіан Андерсен Gans Krіstіan Andersen - лучшие книги писателя, фото и биография в интернет-магазине – TopBooks

Мы перезвоним Вам и уточним все детали

Вход    |    Регистрация
Книжный интернет магазин
+38 (093) 516 4008
+380...Показать телефон


Последние отзывы


Беги, Диппер, беги!
Надобраніч


Любовь против ненависти. Повествование о святых супругах Иоанне-Владимире и Косаре-Феодоре
Удивительно красивая книга! Читаешь на одном...


Поучительные истории в стихах (Детям об этикете)
Книга очень нужная, помогает в воспитании детей....


> > Ганс Крістіан Андерсен

Ганс Крістіан Андерсен

Ганс Крістіан Андерсен
Данський письменник, казкар Ганс Крістіан Андерсен народився 2 квітня 1805 року в  місті Оденсе на данському острові Фюн в бідній родині.
У ранньому дитинстві Ганс Крістіан був замкнутим хлопчиком, схильним до мріяння і письменництва,  його улюбленою грою був ляльковий театр, це захоплення він зберіг і в юності.
У 1816 році після смерті батька йому довелося самому заробляти собі на прожиття. Він був підмайстром в ткача, потім у кравця, працював на сигаретній фабриці. У 1819 році Ганс Крістіан відправився у Копенгаген, де вивчав літературу, данську, німецьку і латинську мови, відвідував уроки у балетній школі.
Упродовж року в Копенгагені Ганс Крістіан намагався потрапити до Королівського театру, куди завдяки чудовому сопрано і його проханням, а також із жалю,  незважаючи на не ефектну зовнішність, його прийняли, на  другорядні ролі. Але з часом , коли почалася вікова ломка голосу, його звільнили. Колеги з театру говорили, що вважають Андерсена поетом. Сприйнявши цю пропозицію близько до серця, він починає писати.
Після клопотання небайдужих людей перед королем Данії Фредеріком VI,  Ганс Крістіан отримав дозвіл вчитися в школі в містечку Слагельсе, а потім в іншій школі в Гельсінгерi за рахунок скарбниці.
Учні в школі були на 6 років молодші Андерсена. Через сувору критику ректора навчального закладу він згодом згадував про роки навчання в школі як про найпохмурішу пору свого життя. В 1827 році Андерсен завершив навчання, але до кінця життя робив на письмі безліч граматичних помилок, так і не здолавши грамоти.
Андерсен ніколи не був одружений і не мав дітей.
Першим літературним твором Андерсена була видана в 1828 році сповнена казкової містики книжка «Прогулянки від Хольмен-каналу до східного мису острова Амагер». Видана на Новий 1829 рік, книжечка набула великої популярності й уже в квітні вийшов її другий наклад.
Після цього талановитого юнака запросив на посаду домашнього вчителя Йонас Коллін, один з найбільших державних діячів Данії. З його дітьми Едвардом, Інгеборг і Луїсою Андерсен зробив декілька подорожей по Європі. Пізніше Луїса на довгі роки була його коханою.
Побувавши в Німеччині, Андерсен познайомився з Генріхом Гейне та Робертом Шуманом, у Франції зустрічався з Віктором Гюго, Олександром Дюма, Альбертом де Мюссе.
У 1840 році він познайомився з відомою шведською співачкою Йенні Лінд, однак, любов не була взаємною. Всю решту життя Андерсен прожив на самоті, займаючись літературною роботою.
Свої твори Ганс Крістіан почав друкувати лише з 1835 року. За 40 років письменницької діяльності він написав 156 казок. У цьому жанрі найповніше виявився його художній талант. Казки Андерсена тісно пов'язані з фольклором, дуже динамічні, в них багато гумору, фантастика поєднана з реальним життям; багато казок є гострою соціальною сатирою, вони пройняті соціальним оптимізмом і щирою вірою в краще майбутнє людства. Казки Андерсена перекладені більш, ніж 150 мовами світу, вони стали основою для численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок, балетів тощо.
Літом 1872 року Андерсен упав з ліжка і сильно побився. Він так і не одужав після цієї травми, але прожив до 4 серпня 1875 року. На час своєї смерті Андерсон уже здобув світову славу. Він отримував стипендію від данського уряду як «національна гордість». Уже до смерті казкаря розпочалося планування встановлення йому пам'ятника, який зараз стоїть на площі перед ратушею у Копенгагені.

 

Книги

Классика : Русалонька та інші казки"
Автор :
Ганс Крістіан Андерсен
Русалонька та інші казки

Ця книга — чудовий подарунок для вашого малюка, адже до неї увійшли найвідоміші твори великого...

Цена: 68 грн
Купить