Пливи рибо, пливи. Жадан Сергій 9786176141426 - купить в книжном магазине TopBooks

Мы перезвоним Вам и уточним все детали

Вход    |    Регистрация
Книжный интернет магазин
+38 (093) 516 4008
+380...Показать телефон


Последние отзывы


HTML5 и CSS3 для чайников
Красная цена данной книги 2019г. изд. (что для веба...Где я могу увидеть содержание этой книги?Где количество страниц ?> > > Пливи рибо, пливи. Жадан Сергій

Пливи рибо, пливи. Жадан Сергій

Фото книги Пливи рибо, пливи. Жадан Сергій
ISBN: 9786176141426
Код-книги: 1111130
Издательство: Чорні вівці
Год издания: 2016
Язык: Украинский
Переплет: Украинский

Цена: 88 грн

Купить

Купить в 1 клик

Описание от издателя

Рецензии, отрывки

Отзывы

Доставка и оплата

Описание книги Жадан Сергій - Пливи рибо, пливи. Жадан Сергій

У дитячому арт-видавництві Чорні вівці побачив світ новий арт-бук Пливи, рибо, пливи Сергія Жадана.
Ілюстрації до книжки зробила художниця й письменниця Христина Лукащук.
За словами автора, завжди цікаво співпрацювати з художниками, коли книга перестає бути просто певною кількістю й комбінацією літер, набуваючи натомість цілком іншого вигляду та звучання.
Приємно, що в Україні зявляється щоразу більше цікаво оформлених та виданих книг. У таких книгах і текст звучить цілком інакше.
Не буду грішити, що добре знаюся на творчості Сергія Жадана, розповідає ілюстраторка Христина Лукащук. Перебуваючи на одному з його концертів, раптом зловила себе на тому, що не так вслухаюся, як вдивляюся я бачила Рибу. Вона пливла, говорила, страждала, мріяла&hellip, любила і неймовірно резонувала зі мною. Вже вдома знайшла текст. Тоді ж зрозуміла, що малюнки, які поки були лише в моїй голові, можуть стати отим найсправжнісіньким арт-буком, якого так бракує на вітчизняному ринку. І не буду приховувати отримала шалене задоволення, працюючи над цим проектом.
Головна редакторка дитячого арт-видавництва Чорні вівці Христя Венгринюк зауважує, що нова книга створена відчути ще більший кайф від оезії Сергія Жадана, ще більше зануритися в його тексти, наче у воду.
Арт-бук розрахований на всіх: як на дітей, так і дорослих. Дітям буде цікаво розглядати, вивчати, дофантазовувати зображення, а дорослі знайдуть ще одну рецепцію на текст Сергія Жадана Пливи, рибо, пливи.

ISBN: 9786176141426

Вместе с этой книгой ищут: Жадан Сергій Плохій